Terminarz zajęć dodatkowych

__________    

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

10:00:00

 

Malarstwo

Piłka nożna

Tańce

Karate

10:30:00

 

Malarstwo

TUS

Tańce

Karate

Korektywa

 

11:00:00

Piłka nożna

Ceramika

Piłka nożna

Robotyka

Karate

 

Korektywa

TUS

Tańce

 

11:30:00

Pilka nożna

Ceramika

Piłka nożna

Robotyka

 

 

Ceramika

Granie w czytanie

 

 

12:00:00

Piłka nożna

Ceramika

Granie w czytanie

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00:00

 

 

 

 

 

13:30:00

 

 

 

 

 

14:00:00

Angielski

Rytmika

Sport

Rytmika

Angielski

14:30:00

Angielski

Rytmika

Sport

Rytmika

Angielski

15:00:00

Angielski

Rytmika

Sport

Rytmika

Angielski

 

 

Ceramika

10.00

Granie w czytanie/

Dawniej i dziś

11.00

Koncerty Muzyka na Żywo

13.30

Warsztaty podróżnicze

 

13.30

Ozoboty

 

(11.00)

10.09

 

08.10

 

12.11

 

10.12

 

14.01

 

11.02

 

10.03

 

12.05

 

09.06

11.09;


9.10;


6.11;


4.12;


8.01;


5.02;


4.03;


8.04;


6.05;


3.06;

 

 

15.10,

 

19.11,

 

17.12,

 

21.01,

 

25.02

 

17.03,

 

21.04,

 

19.05,

 

16.06,

 

12.09.2019 - W Krainie Wulkanów

17.10.2019 - Smocza Indonezja

21.11.2019 - Kraj Wschodzącego Słońca

 

19.12.2019 - Przyprawy ze Szkolnej Manufaktury

 

16.01.2020 - Hiszpańskie Flamenco

 

20.02.2020 - Przez Tybet i Himalaje

 

19.03.2020 - Ciekawe Instrumenty

 

16.04.2020 - Na Plantacji Kawy

 

21.05.2020 - Dzieci Świata

 

18.06.2020 - Morskie Opowieści


 

17.10


 

21.11.


 

19.12.


 

23.01.


 

06.02.


 

19.03.


 

23.04


 

21.05.


 

04.06

 

 

  • Ceramika – drugi wtorek miesiąca;

  • Granie w czytanie/ Warsztaty „Dawniej i dziś” - trzecia środa miesiąca (dla Zerówki);

  • Piłka nożna – piątki, od godziny 11.00 – treningi odbywają się sezonowo – uzależnione są od pogody;

  • Warsztaty ekologiczne – zgodnie z załączonym harmonogramem;

  • Warsztaty z Uśmiechem – raz na dwa miesiące;

  • Warsztaty kulinarne – raz w miesiącu – termin ustalany indywidualnie w poszczególnych grupach;

  • Trening Umiejętności Społecznych:

    • wtorek 16.00-16.55

    • środa 16.00-16.55

    • czwartek 16.00-16.55

  • Warsztaty Teatralne (Tygryski, Starszaki, Zerówka), wtorki 14.00, co dwa tygodnie od 19 września począwszy

Kontakt

MAMBALEU

ul. Stefana Pogonowskiego 21
01-568 Warszawa

Małgorzata Sulikowska
tel. 508-198-462
e-mail: malgosia@mambaleu.com

Telefon dyżurny do przedszkola
502-714-224

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.